Kino Svět Tábor - leden

Kino Svět Tábor - leden 2018

Nám. Fr. Křižíka 1291, Tábor, tel.: 381 252 200

1.1.
PADDINGTON 2
(UKR, FR) - animovaný, od 15.00. Náš kamarád Paddington se už šťastně usadil s rodinou Brownových a je oblíbeným členem místní komunity. Aby mohl koupit ten nejlepší dárek ke 100. narozeninám jeho tety Lucy, začne pracovat. Cesta za dobrodružstvím začne, když je tento dárek ukraden...

1.-3.1.
KVARTETO
(ČR) - dobrodružný, 1.-2.1. od 17.30, 3.1. od 20.00. Hráli jste někdy v kapele? Je to jako druhá rodina, s jejímiž příslušníky prahnete po štěstí a prožíváte nečekaná dobrodružství. Stejně jako usedá rodina zas a znovu u jednoho stolu, scházejí se členové kvarteta tzv. soudobé hudby vždy u dalšího koncertu. Poněkud nesourodá čtveřice v čele se solidně vyhlížejícím, avšak lehce sucharským Robertem (Lukáš Melník), jeho partnerkou atraktivní a rozháranou cellistkou Simonou (Barbora Poláková), extrovertním vtipálkem Tomášem (Jaroslav Plesl) a znalcem historie s přezdívkou Funés (Zdeněk Julina) spolu zažívá na cestě za svou nejsvobodnější skladbou řadu humorných situací, ale i nedorozumění.

1.-3.1.
ZTRACEN V DŽUNGLI
(AUS, KOL) - akční, 1.-2.1. od 20.00, 3.1. od 17.00. Strhující film Ztracen v džungli vznikl podle těžko uvěřitelného skutečného příběhu. Dobrodružný výlet se v něm proměnil v boj o život za hranicemi lidských možností. V hlavní roli exceluje Daniel Radcliffe. Jako trosečník v nekonečném deštném pralese čelí drsným nástrahám a výzvám, na jaké Harry Potter ani nepomyslel.

4.-7.1.
ČERTOVINY
(ČR) - pohádka, 4.-5.1. od 17.30, 6.-7.1. od 15.00. Hlavními hrdiny pohádky Čertoviny jsou dva nešikovní čerti Popelák a Uhelák, kteří jsou vládcem pekel posláni za trest do světa, aby do měsíce přivedli každý jednu hříšnou duši. Jejich úkol se jim však od počátku nedaří, spíše, než aby lidi sváděli k hříchům, tak jim neúmyslně pomáhají. V přestrojení za čeledíny se dostanou na statek a zdá se, že konečně budou mít úspěch. Vypočítavý sedlák totiž chce svoji dceru Haničku provdat za nafoukaného statkáře Kopyta. Hanička však miluje čeledína Jana, a aby vše dobře dopadlo, je potřeba vzít na pomoc pekelné síly.

4.-5.1.
KOLO ZÁZRAKŮ
(USA) - drama, od 20.00. V 50. letech 20. století je v zábavním parku na Coney Islandu velmi rušno… Dramatický příběh vášně, násilí a zrady natočil režisér Woody Allen podle svého scénáře. I tentokrát získal pro film ty nejlepší herecké hvězdy současnosti. V hlavních rolích se představí Kate Winslet, James Belushi, Juno Temple a také zpěvák JustinTimberlake, který již několikrát dokázal své vysoké herecké kvality.

6.-7.1.
INSIDIOUS: POSLEDNÍ KLÍČ
(USA, CAN) - horor, 6.1. od 17.30, 7.1. od 20.15. Čtvrtá část kultovní hororové série odhalí záhadnou minulost vyhledávané odbornice na démony Elise, která své mládí prožila v malém městečku v Novém Mexiku. Její domov byl ale zároveň i domovem temných sil, které v krátkém čase obrátily její život naruby. Nyní ji nejnovější klient přivádí zpět do domu hrůzy a Elise je donucena vyrovnat se se svojí vlastní hrůznou minulostí.

6.-7.1.
VELKÁ HRA
(USA) - biografický/drama, 6.1. od 20.00, 7.1. od 17.30. Hvězdně obsazený film, který vypráví pravdivý příběh Molly Bloom, profesionální lyžařky, která se dílem osudu stala provozovatelkou tajných heren pro smetánku nejen z řad hollywoodských hereckých es, rockových hvězd a nejlepších pokerových hráčů, ale i vysoko postavených byznysmenů a prominentů mafie.

8.1.
Senior klub
VRAŽDA V ORIENT EXPRESU

(USA) - krimi, od 14.00. Agatha Christie je jednou z nejslavnějších a nejprodávanějších spisovatelek všech dob a příběh třinácti cestujících podezřelých z vraždy a zároveň uvízlých v luxusní vlakové soupravě Orient expresu patří mezi její nejznámější detektivky. Jejího nového zpracování se ujal režijně i herecky oceňovaný režisér Kenneth Branagh, který se zároveň ujal role nejvýznamnější – detektiva Hercule Poirota. V dalších rolích se představí například Penélope Cruz, Willem Dafoe, Judi Dench, Johnny Depp, Michelle Pfeiffer, Daisy Ridley, Josh Gad.

8.-10.1.
PŘÁNÍ K MÁNÍ
(ČR) - komedie, od 17.30. Hlavní hrdina filmu Přání k mání je zoufale a zcela jednostranně zamilovaný do sestry svého kamaráda. Díky dobrému skutku získá od kouzelného dědečka jedno přání, a s ním přichází zapeklitá otázka – jak s ním co nejlépe naložit? Leckdo mu ho chce vyfouknout pro sebe a on sám ho nechce úplně promarnit. Začíná cesta za poznáním a velkým rozhodnutím.

8.1.
Kino ART
ODNIKUT

(SRN) - thriller, od 20.00. V hlavní roli thrilleru Fatiha Akina o pomstě a spravedlnosti exceluje Diane Kruger, která byla na MFF v Cannes za svůj výkon odměněna cenou pro nejlepší herečku.

9.-10.1.
MATKY NA TAHU O VÁNOCÍCH
(USA) - komedie, od 20.00. Říká se, že Vánoce jsou nejkrásnějším obdobím v roce. Ale určitě ne pro mámy! Tři matky – rebelky už mají dost věčného uklízení, vaření, zdobení a vymýšlení perfektních dárků pro celou rodinu (a někdy i pro sebe, aby tatínkové neměli starosti). A tak se rozhodnou si konečně letošní svátky pořádně užít. Jenom netuší, že pozvaní hosté s jejich představou dokonalých svátků nebudou tak docela souhlasit.

11.-13.1.  3D, 14.1.  2D
STAR WARS: POSLEDNÍ Z JEDIŮ
(USA) - dobrodružný, 11.-13.1. od 17.00, 14.1. od 20.00. Ve filmu Star Wars: Poslední z Jediů od studia Lucasfilm pokračuje sága rodu Skywalkerů. Postavy předchozího filmu Star Wars: Síla se probouzí spolu s legendárními hrdiny galaxie prožívají strhující dobrodružství, během kterých odhalí prastará tajemství Síly a šokující události z minulosti.

11.1.
Rock v kině
MOTORHEAD: CLEAN YOUR CLOCK

(ANG) - koncert, od 20.00. Další koncert v rámci projektu Jeden  večer sto kin v ČR. Unikátní záznam koncertu legendárních Motorhead – Clean Your Clock je zároveň poslední zaznamenaný koncert kapely, před kterou se klaní doslova každý profesionál a fanoušek rocku. Po smrti Lemmyho Kilmistera Motorhead nadobro ukončil své působení.

12.-14.1.
NEJTEMNĚJŠÍ HODINA
(ANG) - drama, 12.-13.1. od 20.00, 14.1. od 17.00.Gary Oldman v roli jedné z největších osobností 20. století. Winston Churchill na počátku 2. světové války musí učinit zásadní rozhodnutí. Hrozba Německé invaze je bezprostřední a on jako premiér Velké Británie musí v této temné hodině během krátké chvíle semknout národ a změnit průběh světových dějin.

13.-14.1.
POHÁDKOVÁ ZAHRÁDKA
(ČR) - pohádky, od 15.00. Pásmo pohádek pro nejmenší – Držte si klobouk, Broučci – a byl podzim, Cvrček a housličky, …

15.-16.1.  3D, 17.1.  2D
JUMANJI: VÍTEJ V DŽUNGLI!
(USA) - komedie/rodinný, od 17.30. Když čtveřice školáků objeví starou videoherní konzoli se hrou, o které nikdy předtím neslyšeli - zvanou Jumanji - ocitají se všichni vzápětí v džungli, v níž se hra odehrává, a zcela doslova se stávají postavami, které si pro hru zvolili. Společně zjišťují, že Jumanji není hra, kterou si můžete jen tak zahrát - musíte ji přežít.=

15.-17.1.
ZMENŠOVÁNÍ
(USA) - dobrodružný, od 20.00. Chcete mít lepší život? Nechte se zmenšit. Paul se to rozhodne risknout a nečekaně tím nastartuje své největší životní dobrodružství. Matt Damon ve filmu od režiséra Bokovky zjišťuje, jak velký může být život, když se zmenšíte.

18.-20.1.  3D, 21.1.  2D
COCO
(USA) - animovaný/rodinný, 18.-19.1. od 17.00, 20.-21.1. od 15.00. Navzdory prazvláštnímu rodinnému zákazu muziky se Miguel touží stát uznávaným muzikantem, jako je jeho idol, Ernesto de la Cruz. V touze dokázat svůj talent se Miguel souhrou neuvěřitelných okolností ocitne v překrásné a barevné Říši zesnulých. Tam potká okouzlujícího šejdíře Hectora a společně se vypraví na strhující cestu odhalit skutečný příběh Miguelovy rodiny.  Předfilm: Ledové království: Vánoce se Olafem.

18.-21.1.
ZOUFALÉ ŽENY DĚLAJÍ ZOUFALÉ VĚCI
(ČR) - komedie, 18.-20.1. od 20.00, 21.1. od 17.30. "To tedy byl porod!", vzdychnete si, když se vám něco nepodaří lehce, ale stojí vás to hodně úsilí. "To tedy byl porod!", je přesná definice nejen vstupu naší hrdinky Olgy na svět (vzácnou polohou čelní), ale tato věta vystihuje i její touhu najít pravou lásku. Není to vůbec jednoduché, možná proto, že ani Olga není jednoduchá. Má se svým milostným životem velké plány a má přebujelou fantazii. Městečko, kde se narodila, jí ale pro realizace milostných záměrů nestačí…

20.-21.1.
CIZINEC VE VLAKU
(USA) - akční, 20.1. od 17.30, 21.1. od 20.00. Liam Neeson rozšiřuje svou sbírku rolí akčních drsňáků v novém thrilleru Cizinec ve vlaku. Film natočil režisér Jaume Collet-Serra, s nímž Liam Neeson natočil už mysteriózní akční thrillery Non-Stop, Neznámý nebo Noční běžec. Postava, kterou Liam Neeson hraje v Cizincovi ve vlaku, žije spokojený a ten úplně nejobyčejnější život. Prodává pojištění, s rodinou žije za městem a do práce a zpátky dojíždí pravidelným vlakem. Každý den, už deset let, co odešel od policie. Dnešní den se moc nepovedl a stejně jako vždycky nastupuje do vlaku a těší se domů. Tahle cesta ale bude úplně jiná a postava Liama Neesona si během ní sáhne na samotné dno psychických i fyzických sil.

22.1.
Senior klub
KVARTETO

(ČR) - dobrodružný, od 14.00. Hráli jste někdy v kapele? Je to jako druhá rodina, s jejímiž příslušníky prahnete po štěstí a prožíváte nečekaná dobrodružství. Stejně jako usedá rodina zas a znovu u jednoho stolu, scházejí se členové kvarteta tzv. soudobé hudby vždy u dalšího koncertu. Poněkud nesourodá čtveřice v čele se solidně vyhlížejícím, avšak lehce sucharským Robertem (Lukáš Melník), jeho partnerkou atraktivní a rozháranou cellistkou Simonou (Barbora Poláková), extrovertním vtipálkem Tomášem (Jaroslav Plesl) a znalcem historie s přezdívkou Funés (Zdeněk Julina) spolu zažívá na cestě za svou nejsvobodnější skladbou řadu humorných situací, ale i nedorozumění.

22.-24.1.
TŘI BILLBOARDY KOUSEK ZA EBBINGEM
(USA) - drama, 22.-23.1. od 17.30, 24.1. od 20.00. Mildred Haynes zavraždili dceru Angelu. Vyšetřování vraždy se neúspěšně táhne a Mildred se rozhodne jednat. Před vjezd do města, kde žije, umístí tři billboardy s velmi kontroverzními vzkazy určenými pro Williama Willoughbyho, šéfa místní policie. Drama plné černého humoru od Oscarového režiséra Martina McDonagha (V Bruggách).

22.1.
EARTH: DEN NA ZÁZRAČNÉ PLANETĚ
(ANG) - rodinný/dokument, od 20.00. Nejnovější snímek z produkce BBC Earth Films, tvůrců Zázračné planety, představuje divákům všech věkových kategorií nezapomenutelné zvířecí hrdiny. Během jediného dne putujeme spolu se sluncem od nejvyšších hor k těm nejvzdálenějším ostrovům, z hlubin exotické džungle až do labyrintů velkoměst.

23.-24.1.
NEJVĚTŠÍ SHOWMAN
(USA) - muzikál, 23.1. od 20.00, 24.1. od 17.30. Největší showmanje originální muzikál inspirovaný životem P. T. Barnuma, muže, pro nějž každá překážka a nezdar byly jen dalším odrazovým můstkem na pouti ke hvězdám. A právě díky jeho vizionářství a energii vznikl showbyznys. V muzikálu Největší showman se po boku Hugha Jackmana představí Michelle Williams a do velké role v muzikálu se od časů Muzikálů ze střední vypracoval i Zac Efron. Role jeho partnerky se ujala populární americká zpěvačka, tanečnice, herečka a modelka Zendaya. Na muzikálových písních se pak podíleli textaři ocenění Oscarem za film La La Land.

25.-27.1.  3D, 28.1.  2D
LABYRINT: VRAŽEDNÁ LÉČBA
(USA) - akční, 25.-26.1. od 17.00, 27.-28.1. od 20.00.V epickém finále série Labyrint vede Thomas (Dylan O’Brien) svou skupinu unikajících Placerů na jejich poslední a nejnebezpečnější misi. Aby zachránili své přátele, musí se dostat do legendárního Posledního města, labyrintu řízeného organizací Z.L.S.N.. Toto místo se může stát nejhroznějším bludištěm ze všech. Ten, kdo to přežije, bude mít odpovědi na otázky, které si Placeři položili od chvíle, kdy poprvé dorazili do labyrintu.

25.1.
Filmový klub
NEMILOVANÍ

(RUS, FR, SRN, BEL) - drama, od 20.00. Drama Andreje Zvjagynceva. Žeňa a Boris procházejí rozvodem. Pohromadě je drží jen prodej bytu, jinak si oba zařídili nový život po svém.  Jejich dvanáctiletý syn Aljoša je spíš přítěží. Film získal na MFF v Cannes Cenu poroty.

26.-28.1.
ŠPINDL
(ČR) - komedie, 26.1. od 20.00, 27.-28.1. od 17.00. Co se stane na horách, zůstane na horách. Společně s prvním zimním dnem vstoupí do českých kin horská zimní komedie Špindl. Tři sestry v ní vyrážejí na hory do zasněženého Špindlerova mlýna, aby si užily dámskou jízdu. A bude to možná větší jízda, než samy čekaly. Filmu vévodí hrdinka v podání Anny Polívkové, která svým milostným trablům čelí s velkou dávkou ironie a suchého humoru.

27.-28.1.
KROPÁČEK MÁ ANGÍNU
(ČR) - pohádka, od 15.00. Pásmo pohádek pro nejmenší – Hrnečku vař, Krtek a zelená hvězda, Jak jeli k vodě, …

27.-28.1.
MIKHAIL BARYSHNIKOV - PROSTOR
Dokument, od 19.15. U příležitosti 70. narozenin legendárního mistra baletu Mikhaila Baryshnikova (nar. 27.1.1948) přichází do českých kin záznam jeho unikátního baletního vystoupení, kde v režii Jonase Akerlunda s ním vystoupí Ana Laguna.

29.-30.1.
VŠECHNY PRACHY SVĚTA
(USA) - drama, 29.1. od 17.00, 30.1. od 20.00. Příběh o únosu šestnáctiletého Johna Paula Gettyho III a o zoufalé snaze jeho milující matky přesvědčit Johnova bohatého dědečka Jeana Paula Gettyho, aby zaplatil výkupné. Film byl natočen podle skutečné události.

29.1.
Kino ART
MÍSTO SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

(ITL) - komedie, od 20.00. Nový film od autora artového hitu Neprostí cizinci. Záhadný muž sedí každý den u stejného stolu restaurace připraven vyslyšet a vyplnit největší přání návštěvníků. Co budou schopni udělat, aby získali to, co chtějí?

30.-31.1.
LADÍME 3
(USA) - komedie, od 17.30. S titulem mistra světa v a capella zpěvu v normálním životě nepřežijete. Tuhle drsnou lekci pochopí hrdinky úspěšné série Ladíme hned na začátku třetího dílu. Navzdory tomu není třeba se bát, že bychom opustili žánr hudební komedie. Všechny zpěvačky z Barden Bellas jsou zpět a znovu úžasně zpívají coververze těch největších hitparádových tahounů. A ani k tomu nepotřebují hudební doprovod.

31.1.
S LÁSKOU VINCENT
(ANG, POL) - animovaný/drama, od 20.00. Celovečerní snímek o malíři Vincentovi van Goghovi. S láskou Vincent (Loving Vincent) navazuje na slova samotného génia, který jednou pronesl, že “může komunikovat pouze skrze své malby". Byl natočen kombinací hraného filmu a animace originálních olejomaleb. Přesněji řečeno 66 960 originálních olejomaleb vytvořených 125 umělci z celého světa podle 94 původních van Goghových děl.

Tiráž

Nejnovější vydání
271 / 1 / 2018

Datum tisku
4. 1. 2018

Termín distribuce
9. - 11. 1. 2018

Počet inzerátů
51 plošných, 
206  řádkových

Počet stran 12

Rezervace firemní inzerce
do únorového vydání
přijímáme do 23. 1. 2018

Řádkové inzeráty
do příštího vydání
podávejte do 26. 1. 2018

Únorové vydání vyjde
5. - 7. 2. 2018