Peletové vytápění je stále populárnější

Aktuálně

Peletové vytápění je stále populárnější

Inzertní časopis...: Pelety

Peletové vytápění představuje stále populárnější způsob vytápění domácností a to v případě pořízení peletových kamen popř. peletového kotle. Tento typ zdroje tepla produkuje méně emisí, navíc se automaticky zapaluje a i doplňuje palivo. Jde o vytápění ekologické, pohodlné a cenově přijatelné. Málokdo také ví, že Česko je evropská velmoc v produkci dřevních pelet a tohoto paliva je proto u nás dostatek. To vše jsou praktické důvody proč přejít na peletové vytápění.

Ušetříte s peletami?
Pelety dlouhodobě patří k nejlevnějším topivům. Náklady na vytápění pro průměrnou domácnost se stabilně drží pod cenami elektřiny, plynu a topného oleje. Jsou srovnatelné s cenami hnědého uhlí, které vyjde jen o málo levněji. V poměru cena / výkon jsou však pelety jednoznačně nejlepší nabídka na trhu s ohledem na vysoký komfort čistého a plně automatického vytápění.
Rodinný dům s peletami vytopíte průměrně za 20 až 25 tisíc Kč ročně. Záleží na tom, jestli používáte pelety i k přípravě teplé užitkové vody. Průměrný rodinný dům spotřebuje cca kolem 4 až 5 tun dřevěných pelet ročně. Nízkoenergetické domy jsou úspornější a spotřeba pelet se v jejich případě pohybuje kolem 1 až 2 tun ročně.

Centrum vytápění.cz dlouhodobě zastupuje exkluzivně na českém trhu společnost Kalor – která se řadí mezi jednoho z největších výrobců peletových kotlů a kamen na světě. Výrobky Kalor jsou distri-buovány do celé Evropy. Roční produkce tohoto italského výrobce Kalor je více jak 80 000 ks peletových zdrojů tepla na biomasu a dřevěné pelety. Výrobky Kalor splňují přísné evropské normy, jsou certifikovány v akreditovaných zkušebnách TÜV Rheinland Německo, VKF AEAI Švýcarsko, BAFA Rakousko, SZÚ Brno atd…

Centrum vytápění.cz  nabízí službu Asistence Kalor 24hod - Spuštění automatického kotle na pelety a biomasu, připojení na topný systém, spalinovou cestu, zaškolení obsluhy, potvrzení záruky to vše zahrnuje naše profesionální instalace. Nabízíme servisní prohlídky při roční údržbě zdroje tepla, záruční i pozáruční servis, dodávku náhradních dílů. Nonstop zákaznickou linku s technickou podporou.

Chcete se dozvědět více o peletovém vytápění konkrétně pro Váš dům, chatu, chalupu či komerční objekt? Přijďte k nám do nově otevřeného Peletového centra. Rádi Vás uvidíme od pondělí do pátku mezi osmou až šestnáctou hodinou (o víkendu po dohodě) na adrese Budějovická 873/44 v Táboře.
Těšíme se na Vaší návštěvu více na našem webu:  www.centrumvytapeni.cz

Tiráž

Nejnovější vydání
301 / 7 / 2020

Datum tisku
1. 7. 2020

Termín distribuce
6. - 8. 7. 2020

Počet inzerátů
63 plošných, 
158  řádkových

Počet stran 12

Rezervace firemní inzerce
do srpnového vydání
přijímáme do 23. 7. 2020

Řádkové inzeráty
do příštího vydání
podávejte do 24. 7. 2020

Srpnové číslo vyjde
3. - 4. 8. 2020