O novinách

Několik vět o novinách Partner

Inzertní a kulturní noviny Partner jsou tištěným regionálním inzertním médiem, určeným především pro zveřejňování firemní plošné inzerce s nabídkami zboží a služeb malých i velkých firem, podnikatelů a živnostníků. Vycházejí pravidelně začátkem každého měsíce v nákladu 40 250 kusů.

Jako vše kolem nás, i noviny Partner se za celou dobu své existence neustále vyvíjí. Od svého založení v roce 1995 prošly mnoha změnami, díky kterým se jejich dnešní podoba od té původní výrazně liší. V současné době je samozřejmostí plnobarevný tisk v celém rozsahu novin. Počátkem roku 2010 jsme navíc rozjeli tisk na bělený papír, na kterém jsou barvy mnohem výraznější, než na předchozím klasickém novinovém. Formát novin jsme zmodernizovali, je menší, s lepenou vazbou.

Za celou dobu své existence se noviny Partner staly účinným pomocníkem malých, středních i velkých firem při získávání nových zákazníků, zvyšování prodeje zboží či rozšiřování služeb. Účinnost naší inzerce potvrzuje stále přibývající počet pravidelných inzerentů. Pro objednání plošného firemního inzerátu můžete použít náš online formulář, případně nám  zaslat e-mail nebo zavolat inzertnímu poradci.

Kromě plošné inzerce najdete v Partnerovi řádkovou inzerci, která je určena pro nefiremní soukromé účely. Můžete si vybrat z několika běžných rubrik a navíc - otištění inzerátů je zdarma. Stačí použít formulář na našem webu a podat inzerát online, případně vystřihnout a vyplnit kupón pro soukromou řádkovou inzerci, který naleznete v každém tištěném vydání a zaslat do redakce. Novinkou na našem webu je okamžité zveřejnění Vašeho řádkového inzerátu v sekci řádkové inzerce. Již nemusíte čekat na vytištění papírového vydání a inzerovat okamžitě. Inzerát však musí být nejdříve schválen.

Máte-li chuť vyrazit za kulturou, pak využijte našeho pravidelného kulturního přehledu. Díky našim novinám budetete mít vždy přehled o kulturních, sportovních a společenských akcích v táborském regionu. Pravidelně pro Vás zveřejňujeme především program kin, divadla atd. Kromě toho Vám nabízíme také zábavné soutěžní křížovky, sudoku atd.

Jakékoli připomínky či dotazy z Vaší strany vítáme. Vaše nápady a přání nám zasílejte na náš e-mail, či volejte na některé z telefonních čísel. Vaše důvěra nás neobyčejně těší a proto se budeme rádi dále podílet na rozvoji regionálního podnikání.

Vaše redakce

Tiráž

Nejnovější vydání
349 / 7 / 2024

Datum tisku
3. 7. 2024

Termín distribuce
8. - 9. 7. 2024

Počet inzerátů
57 plošných, 
151 řádkových

Počet stran 12

Rezervace firemní inzerce
do srpnového vydání
přijímáme do 24. 7. 2024

Řádkové inzeráty
do příštího vydání
podávejte do 26. 7. 2024

Srpnové číslo vyjde
5. - 6. 8. 2024