Potisk triček

Aktuálně

Chcete udělat radost? Zkuste darovat tričko s originálním potiskem.

Inzertní časopis...: Trička na potisk

Máte rádi neobyčejné věci?
Věřte, nevěřte, i z úplně obyčejných věcí lze vytvořit vskutku originální záležitost
z níž budou oči přecházet. A nejenom vám. Třeba takové obyčejné tričko, polokošile i mikina, můžou to podstatné říct za vás. Ovšem v tu pravou chvíli. A postačí k tomu potisk.

Jak vybrat technologii potisku triček?
Ne každá technologie bude nejvhodnější pro Vaši zakázku. Záleží na materiálu textilu, požadovaném množství potisků a účelu z důvodu odolnosti potisku. Při zadávání objednávky je důležité vhodně zvolit technologii, dodat grafický podklad loga, specifikovat barevné provedení, velikost a umístění loga. To vše přímo z Vašeho PC na stránkách  www.katetabor. shop


Kdy použít Flex?
Tato metoda potisku triček se hodí zejména pro jednobarevný potisk jednoduchých nápisů a log již od 1 kusu. Výhodou jsou přesné a ostré hrany loga.  

Kdy použít transfer?
Transferový tisk je technologie s výbornými vlastnostmi, je trvanlivý, dobře drží, je stálobarevný. Touto metodou je možné tisknout velmi tenké kontury, detaily loga a vícebarevné motivy. Nažehlené motivy vytvářejí na textilu pevnou a souvislou vrstvu barvy. Tričko s takto vytvořeným potiskem doporučujeme prát na max. 40°C. Tisk není možné žehlit. Pokud chcete, aby Vám potisk vydržel, doporučujeme ho také prát v ruce. Velkou výhodou tohoto druhu potisku je, že je možné připravit potisky do zásoby pro pozdější potisknutí.

Kdy použít sítotisk?
Sítotisková technologie je nejtrvanlivější a nejkvalitnější volbou v potisku textilních materiálů. Výhodou je naprostá barevná stálost, trvanlivost potisku a současně i příznivá cena. Největší nevýhodou sítotisku je náročná tisková příprava. Není problém touto metodou potisknout jen jeden kus textilu, ale cena je příliš vysoká z důvodu přípravy. Hodí se spíše k potisku od 20-30 kusů.
 
Kdy použít digitální transfer?
Tato technologie potisku na textil je díky snadnější předtiskové přípravě vhodná pro tisk menšího množství kusů. Hodí se na potisk triček
a jiného textilu pro jednorázové akce, ale i běžné nošení. Velkou výhodou potisku digitálním transferem je možnost tisknout složité barevné obrázky, fotografie a loga. Potisk tvoří speciální fólie, která je zažehlena za vysokého tlaku a teploty.

Tuto technologii nedoporučujeme pro příležitosti, kde hrozí riziko častého namáhání textilu a poškození potisku silným natažením (např. sport atd.).

Více info na www.katetabor.shop

 

Tiráž

Nejnovější vydání
279 / 9 / 2018

Datum tisku
31. 8. 2018

Termín distribuce
3. - 5. 9. 2018

Počet inzerátů
77 plošných, 
182  řádkových

Počet stran 16

Rezervace firemní inzerce
do říjnového vydání
přijímáme do 24. 9. 2018

Řádkové inzeráty
do příštího vydání
podávejte do 27. 9. 2018

Říjnové vydání vyjde
3. - 5. 10. 2018